SALON ANNABELL

KOSMETICKÉ SLUŽBY PRO PSY

Jmenuji se Jana Roučková a mezi pejsky se pohybuji již od mládí. V roce 2009 jsem založila chovatelskou stanici bernských salašnických psů “Bohemia Hagrid” a vrhla se do víru výstav a chovu psů.
Moje chovatelská stanice čítá již 7 jedinců ve věku od 10 měsíců až do 8 let věku, a to 6 psích slečen a jednoho džentlmena. Řada z nich byla velice úspěšná na poli výstavním, jsou mezi nimi šampióni nejen Čech, ale i Slovenska nebo Polska.
Péče o takového šampióna bývá náročná a to zejména v péči o srst. Přestože plemeno bernský salašnický pes na údržbu srsti náročný není, výstavní jedinci již péči potřebují.

A tak to začalo, úpravami vlastních psů.
Nejdříve jen koupání a fénování. Později zkoumáním různých šampónů, kondicionérů a jiné a jiné kosmetiky až došlo i na stříhání.
Stříhání a úprava psů mě natolik začala bavit, že jsem absolvovala kurz stříhání psů v Pražském salónu Anjuli.

Zde jsem se setkala se spoustou různých plemen psů, od nejmenších až po velikány. Naučila jsem se různé střihové úpravy a také jak s pejsky správně manipulovat, aby jim návštěva salónu byla co nejpříjemnější.
Pak už zbýval jen malý krůček k tomu otevřít vlastní salón a nabídnout majitelům a jejich psím kamarádům tu nejlepší péči.